Wygrane walki na Fight Time V

Jesteśmy już po Fight Time V, gdzie obaj nasi zawodnicy wygrali swoje walki. Mateusz na punkty, a Sebastian wygral przed czasem po kopnieciu obrotowym w drugiej rundzie! Wróciliśmy do domu z tarczą!!

„W galerii, kilka zdjęć z naszego wczorajszego wypadu na Galę Fight Time V w Niepołomicach, organizowanej przez Target Niepołomice. Zawodnikom oczywiście gratuluję, podobnie zresztą dziękuję naszej specjalistce od uwieczniania naszego wizerunku publicznego w postaci zapisu cyfrowego . Chciałbym jednak podziękować również Arkowi Małkowi za zaproszenie i super klimat, jaki zawsze jest na jego imprezach. Zresztą nie tylko Arek, ale cała ekipa Targetu podejmuje zacnie swoich gości . Byłoby nie w porządku nie wspomnieć o pozostały trenerach i zawodnikach. Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy, a jak przyszedł czas weszliśmy między liny, nie zapominając o wzajemnym szacunku. Miło było przebywać w otoczeniu takich trenerów i zawodników!”

Trener

[button style=”medium” type=”rounded” color=”#COLOR_CODE” background=”#COLOR_CODE” src=”https://gymnazion.pl/cs_gallery/fight-time-v/” target=”_blank”]Galeria[/button]

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *