Gymnazion?

Muay thai sosnowiec

Dane rejestrowe

pobrane z CEIDG

Nazwa pełna:

TOMCZYK MARCIN GYMNAZION

NIP:

6341966238

REGON:

278029732

Forma prawna:

indywidualna działalność gospodarcza

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej:

2010-12-01

Adres rejestrowy:

ul. Jana Sobieskiego 64/220, 41-200, Sosnowiec, Polska

E-mail:

Data rejestracji w CEIDG:

2010-12-01

Status:

Aktywny

Przedsiębiorca:

MARCIN TOMCZYK

Gymnazion (muay thai Sosnowiec), to miejsce, które skupia wokół siebie miłośników i pasjonatów Boksu Tajskiego (MuayThai), a także ludzi zainteresowanych aktywną formą spędzania wolnego czasu.

Jesteśmy Klubem boksu tajskiego w Zagłębiu Dąbrowskim. Startujemy głównie w formule boksu tajskiego, dużą uwagę przykładamy do klinczu, technik kolanami i uderzeń łokciami.

Powoli, małymi krokami, sukcesywnie, pracujemy na naszą wartość już od niemal 15 lat. Od początku startujemy niemal tylko w formule MuayThai. Na swoim koncie mamy medale Mistrzostw Świata, Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Mistrzostw Europy, Pucharu Europy, a także wielokrotnie byliśmy powoływani do reprezentowania naszego kraju.  

Startujemy i należymy, do najprężniejszej i najbardziej prestiżowej organizacji tajskiego boksu IFMA, a także współdziałamy z Polskim Związkiem MuayThai.

Wierzymy, że jest to miejsce, które przyczynia się również do kształtowania wartościowych postaw życiowych, jak i wzmocnienia charakteru. Zarówno trening, jak i walka w ringu, są zwierciadłem nas samych, jak podchodzimy do siebie i do życia. Sporty walki, to przede wszystkim kształtowanie samego siebie od wewnątrz, czyli nauka samodyscypliny, wytrwałości, cierpliwości, szacunku do innych ludzi, pokonywania własnych słabości. Dzięki treningom sportów walki, nasze granice w myśleniu o nas samych zostają przesunięte, z korzyścią dla nas samych.