Kontakt.

Preferujemy kontakt mailowy. Jeśli jest coś ważnego, prosimy o wysłanie sms-a. Jeśli nie ma odpowiedzi na stronie, odpowiemy. W Klubie raczej nie porozmawiamy bez wcześniejszego umówienia. Pomiędzy treningami jest tylko 15 minut, a na treningu trener nie rozmawia z osobami z zewnątrz, gdyż prowadzi trening.

Nr telefonu nie jest podany. Nie jest potrzebny. Zapisy odbywają się mailowo, a wszelkie niezbędne informacje są do znalezienia na naszych stronach.

Adres:
41-200 Sosnowiec
ul. Sobieskiego 64A/220

gymnazion@o2.pl

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7:00-22:00
Sb: 8:00-14:00
Nd: nieczynne

Zanim napiszesz:

  1. Sprawdź, czy informacja jaka Cię interesuje nie znajduje się na stronie.
  • Jeśli chcesz się zapisać, to sprawdź zakładkę “aktualne nabory” – jeśli nie ma aktualnie do danej grupy przyjęć, czyli nie ma takiej informacji, to zapisów nie ma. Nabory prowadzimy zwykle we wrześniu, październiku, styczniu, lutym lub marcu i maju. Bywa też inaczej, ale zwykle w tych miesiącach.
  • Zdarza się, że na stronie mamy obsuwę czasową. Wówczas zerknij na Facebook (nie musisz być zalogowany) – Facebook Gymnazion
  • Jeśli interesują Cię opłaty to zachęcam byś spojrzał na cennik
  • Jeśli masz inne pytania, a nie znalazłeś odpowiedzi to proszę przejdź do działu “Przewodnik dla nowych Klubowiczów

2. Jeśli dzwonisz i nie możesz się dodzwonić i powtarzasz to w kółko, co chwilę, to jesteś wrzucany z automatu na czarną listę jako stręczyciel. Już się nie dodzwonisz.

3. Jeśli musisz skontaktować się telefonicznie, to proszę, wyślij sms, napisz o co chodzi. Jeśli faktycznie to będzie pytanie, na które ciężko znaleźć odpowiedź, oddzwonię jak tylko będę wolny.

4. Z góry dziękuję za wyrozumiałość za wszelkie opóźnienia w odpisywaniu na email. Staram się to jednak robić co najmniej dwa razy w tygodniu. Sprawdzam też spam, więc nic nie powinno mi umknąć.

Informacje jakie zawarliśmy na stronie powinny wyczerpać pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – pisz. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak potrafię, o ile odpowiedź nie będzie zawarta w powyższych podpowiedziach 🙂

Marcin