Podsumowanie sezonu 2015/2016

Sezon się zakończył już kilka dni temu, a ja chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za wspólny rok pracy.
Przeżywaliśmy zarówno zwycięstwa, jak i porażki, rozstania, jak i zazwyczaj powroty… W naszym Klubie zagościły nowe osoby, część z nich została i mam nadzieję, że będziemy dalej wspólnie tworzyć to miejsce.
Jeśli nawet sport to uzależnienie, wyjazdy na zawody, prowadzenie zajęć, walki, zachłanność na ludzi, to świadomie wybieram to „uzależnienie”.

Na dziś, jeszcze na świeżo, porządkuję swój warsztat, przeglądam notatki, analizuje rok, czynię plany na kolejny sezon, wyłapuję to, czego się nauczyłem, zapisuję, wywalam to, co się nie sprawdziło, szukam słabych obszarów, wyznaczam swój kierunek rozwoju zawodnika na kolejny rok, planuję zajęcia na kolejny sezon, wplatam to, czego było za mało, z czym nie zdążyłem… Kolejny sezon chciałbym, aby był lepszy, pod względem merytorycznym i każdym innym.

Może troszkę w inny sposób, ale właśnie przy tej okazji chciałbym życzyć Wam udanego wypoczynku, a od sierpnia wracamy do naszej pracy, wyzwań, przyjemności, zabawy…

Pamiętajcie, przynajmniej ci młodsi, że bycie sportowcem to pewien styl życia, to postawa życiowa, związana ze wzrostem w każdym obszarze życia. Bądźcie też sportowcami i na wakacjach, mówcie odważnie „nie” temu, co Wam nie służy. Sportowiec powinien być przykładem dla innych koleżeństwa, odwagi, uczynności, szacunku do osób starszych, kultury, zdrowego stylu życia dalekiego od używek, mocnego charakteru… Niech Wasza siła służy innym i pomaga! Do zobaczenia!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *