Mateusz Kucharski wygrywa w Niemczech na gali ISFN

Mateusz Kucharski wygrywa w Niemczech na gali ISFN

Jako trener miałem na walkę nie jechać, bo przeciwnika już widziałem wcześniej, i uznałem, że Mateusz sobie spokojnie poradzi. Ponadto jak rzadko, a może wyjątkowo potrzebowałem odpoczynku i kilku dni spokoju i siedzenia w domu. Coś w środku jednak nie pozwalało mi go zostawić w sobie i decyzję podjąłem już nie słuchając głowy, ale serca. Zatem nigdy żadnego zawodnika nie puszczę samego, nawet jakby miał się bić z Kenem od Barbie 😉 Wszystko zostało mi wynagrodzone podczas całego wyjazdu: w aucie, podczas rozmów, podczas walki, po walce itd. Dzięki Mati!

Po tylu bombach od Matiego przeciwnik Mateusza powinien usiąść, ale od ostatniej walki w jakiej widziałem Haidari zrobił przeskok milowy. Nie ten sam zawodnik.

Mateusz Kucharski wygrywa w Niemczech na gali ISFN

Ostatnim razem widziałem tego zawodnika, gdy walczył na Thai Battle Champioship, gdzie również miałem okazję walczyć. Tamtym razem wydawał się walczyć i jakby zachowywał się troszkę pod dyktando przeciwnika. Tym razem jednak, był zupełnie innym zawodnikiem – agresywnym, wytrzymały, zdeterminowanym i odpornym na ciosy. Tym samym Mateusz miał ciężką przeprawę. Takie walki jednak budują, uczą, pozwalają na przełamywanie kolejnych stopni w rozwoju każdego zawodnika. Idealna walka dla Mateusza na ten okres jego zawodniczej kariery.

Świetna walka! Graty dla Matiego. Duma!

Waleczka poniżej, bo pewnie już poszły linki 😛

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *