Gymnazion najlepszym klubem Mistrzostw Polski Muay Thai 2018

Gymnazion najlepszym klubem Mistrzostw Polski Muay Thai 2018

I stało się! Gymnazion najlepszym klubem Mistrzostw Polski Muay Thai 2018!!

W ubiegły weekend, podczas targów Fit Weekend w Kielcach, odbyły się Mistrzostwa Polski MuayThai 2018 zorganizowane przez Klub Klincz Kielce. Zawody odbywały się pod patronatem Polskiego Związku MuayThai

Wyżywienie dla naszych zawodników ufundowała firma oferująca catering dietetyczny MasterDieta

Na 11 startujących zawodników, 10 przywiozło medale. Jeden z naszych zawodników wypadł z rywalizacji po walce z zawodnikiem z naszego Klubu, więc wszystko zostaje w rodzinie 🙂

Kolejnym wyróżnieniem było otrzymanie przez naszego zawodnika – Mateusza Kucharskiego pucharu dla najlepszego seniora Mistrzostw Polski 2018. Gratulacje! Poniżej Mateusz wraz z najlepszą juniorką Mistrzostw, trenerem kadry Rafałem Simonidesem i trenerem najlepszej juniorki – Maciej Dimińczak z Legion Głogów.

Jedną z najbardziej emocjonujących walk jakie się odbyły, była walka pomiędzy naszym zawodnikiem Jeremiaszem Dunajem, a Wojciechem Kosowskim. Był to pojedynek pomiędzy jeszcze mało doświadczonym zawodnikiem na ringach, a kilkukrotnym mistrzem świata, mistrzem Polski i bardzo doświadczonym zawodnikiem. Jeremi zrealizował w 100% plan na walkę i wygrał walkę wypunktowując swojego przeciwnika. Jak dla mnie, jako trenera, jest to jedno z największych osiągnięć spośród walk, jakie stoczyli nasi zawodnicy.

Mistrzostwa Polski Muay thai 2018 Jeremiasz Dunaj

Na wyróżnienie zasługuje również fakt, że nasz junior, który wywalczył złoto w kategorii do 75 kg, przed Mistrzostwami Polski stoczył swoją pierwszą walkę na lidze. Bardzo rokujący młody zawodnik, i jeśli tylko woda sodowa nie zacznie szumieć, to są szansę na bardzo dobrego i perspektywicznego zawodnika.

Nasze osiągnięcia:

Po Mistrzostwach zatem wracamy z następującymi trofeami:

  1. Jeremiasz Dunaj złoto – 75 kg
  2. Dorian Czechowicz złoto – 81 kg
  3. Mateusz Kucharski złoto – 57 kg
  4. Mateusz Buliński złoto +91 kg
  5. Adam Wilewski złoto – 75 kg junior
  6. Damian Dziczek srebro +91 kg
  7. Maciej Gądek srebro – 60 kg
  8. Błażej Kulczycki srebro – 63,5 kg
  9. Paweł Bartosiński brąz – 63,5 kg
  10. Dyrek Michał brąz – 67 kg

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *