Wyniki TPW i Ligi muaythai 13.02.2009

Zawodnicy naszego Klubu – Paweł Cecha i Marcin Tomczyk – wzięli udział w imprezie muaythai organizowanej przez Klub Warrior w Łodzi.
Paweł walczył w TPW i stoczył swoją pierwszą walkę muaythai w kategorii -86 kg.
Walkę rozpoczął bardzo ładnie, jakby zaprogramowany profesor, na wielkim luzie, przygotowując akcje ręką i kończąc low kickiem. Myśleliśmy, ze walka będzie nasza. Niestety, zrzucone zbyt późno kilogramy (by zmieścić się w limicie wagowym) odbiły się na kondycji i w późniejszych rundach z Pawła „schodziło powietrze”. Wierzymy, ze następnym razem będzie lepiej, a jak nie to…:) Tym razem jednak walka przegrana.
Kolejną walką był bój Marcina w lidze muaythai. Nijak nie mógł wejść w walkę. Długa przerwa spowodowana kontuzją pozostawiła swoje ślady. Koniec końców, Marcin wygrał walkę mając swojego przeciwnika dwukrotnie na deskach poprzez pracę kolanami w klinczu. Zabrakło paru sekund, by zakończyć walkę przed czasem. Gong uratował przeciwnika. Po walce pozostaje zastanowić się co nie zagrało, dlaczego, wprowadzić poprawki i przygotowywać się do kolejnych bojów, bo ta walka nie była reklamą muaythai 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *