Udany występ Gymnazionu na Fight Time I

Dwie wygrane i jedna przegrana na Fight Time 1!

Pierwszy walczył Krzysiek Cembrzyński. Po trzech rundach, uległ zawodnikowi z Target MuayThai. Bartek Przydatek swoim mocnym klinczem prowadził przez całą walkę. Krzysiek pokazał nieustępliwość i hart ducha, za co należą mu się gratulacje. Dla Krzyśka było to bardzo mocne przetarcie, z bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Do drugiej walki wyszedł Mateusz Kucharski.
Mateusz zastąpił w walce Damian Hanca, który poprzez problemy zdrowotne musiał się wycofać na tydzień przed walką. Mateusz podjął walkę dwie kategorie wyżej, z bardziej doświadczonym zawodnikiem i po trzech rundach bardzo mocnej walki, ring opuścił z pucharem! Wielkie gratulacje za świetną walkę!!

Sebastian Złocki walczył trzeci w kolejności. Przeciwnikiem był Krzysztof Owczarek z Octagon Team. Przez ostatnie dwa tygodnie Seba zmagał się z plecami, zaliczył nastawianie kręgów, a przygotowania prowadziliśmy w końcówce tak, jak z dziadkiem, by mu nic nie strzeliło. Przeciwnik był również bardziej doświadczony. Sebastian jednak zakończył nasze niepokoje po tym, jak kopnięciem na głowę zakończył walkę w pierwszej rundzie!

Dziękuję Gabi za filmowanie, robienie zdjęć i wsparcie dla zestresowanego trenera , a wszystkim kibicom za przybycie. Dzięki również chłopakom, którzy pomagali mi ogarnąć cały ten chaos, gdy walki odbywają się jedna po drugiej.

Dziękuję za świetną przygodę walczącym chłopakom, dzięki którym mam poczucie sensu naszej pracy, niezależnie od wyniku.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *