Trener wygrywa na Absortio Fight Night 3

Z gali wróciliśmy niedawno, ale z rana wyruszamy w kolejną podróż, i tym razem nie do Rybnika, a do Krakowa. Swoją kolejną walkę w przeciągu 2 tygodni zaliczy w Krakowie Mateusz Kucharski.
Zatem krótka relacja i pobudka z rana. Jakby nie było, tylko takie tempo nakręca mnie do pracy.
Pokrótce mówiąc…
Walkę wygrałem stosunkiem 3:0. Walkę prowadziłem i kontrolowałem od początku do końca. Polowałem kolanem na wątrobę i chociaż kilka kolan mocnych weszło, nie udało się „usadzić” Słowaka.
Ostatecznie mecz Polska vs Słowacja zakończył się wygraną Polaków 3:0. Swoje walki w meczu wygrali również Rafał Antończak i Michał Królik.
W formule Teakwon-do startował Łukasz Kubiak, z którym się również znamy ze startów i jemu również udało się walkę wygrać.
O walce nie ma co wiele mówić, udało się nie odnieść większych szkód. Z wielką jednak przyjemnością spotkałem się z osobami, z którymi łączą mnie zażyłe stosunki od wielu lat.
Dziękuję wszystkim, którzy trzymali kciuki i kibicowali. Bardzo dziękuję tym, co przyjechali kibicować.
Dziękuję jednak również bardzo osobom, które czynnie wzięły udział w wyprawie: Gabi, Mateuszowi i Sebie. Dzięki za wsparcie i cieszę się, że mogłem z Wami tam być.
Przetrenowanie czułem od 2 tygodni, ale mam naukę na przyszłość, jakie sygnały idą z ciała, którego trzeba słuchać lepiej, niż własnej baby 😉

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *