Trener personalny Katowice Sosnowiec

Trener personalny Katowice Sosnowiec

Trener personalny Katowice Sosnowiec

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z projektem treningów personalnych dla osób z Katowic, Sosnowca i okolic, które są dostępne w moim Klubie.

Szczegółowe informacje można znaleźć też pod adresem marcintomczyk.pl Znajdziesz tam wszystkie informacje związane z cennikiem, dojazdem. Możesz tam też zapoznać się z zakresem moich usług, jakie oferuję jako trener personalny.

Zapraszam również do zapoznania się z moją osobą na naszej stronie w zakładce kadra.

Prowadzę również bloga sportowego pod adresem strefa-zawodnika.pl

Treningi personalne odbywają się od godzin porannych 6:30, do popołudniowych (16:00). Godziny i dni są ustalane indywidualnie. Na dzień 13.12.2020 prowadzę zajęcia głównie do południa lub okołopołudnia.

Na początku staram się ustalić cele, jakie chcielibyśmy wspólnie zrealizować za pomocą naszych treningów. Główną osią obrotu treningów na których się skupiam jest trening sportów walki, trening siłowy, trening kondycyjny, mobility oraz poprawa sprawności ogólnej. Są to dziedziny gdzie czuję się kompetentny, z którymi mam do czynienia na co dzień, i które zwyczajnie bardzo lubię.

Treningi odbywają się w Klubie przy ulicy Sobieskiego  64A/220 w Sosnowcu. Klub jest umiejscowiony na pograniczu Sosnowca i Katowic. Nieopodal rzeki Brynicy, która dawniej była linią demarkacyjną pomiędzy Górnym Śląskiem, a Zagłębiem Dąbrowskim.

W sprawie treningów personalnych proszę kontaktować się pod nr tel. 793 369 573, lub wysłać zapytanie na e-mail: gymnazion@o2.pl Bywa, że trudno się do mnie dodzwonić, proszę wówczas o kontakt poprzez sms. Oddzwonię.

Jak to wygląda w praktyce?

W zależności od poziomu wytrenowania, kondycji, sprawności ogólnej sugeruję 60 min lub 90 min treningu.

Na początku 60 min wydaje się dużo, ale dość szybko okazuje się, że czasu brakuje. Szczególnie u osób, które mają spore braki jeśli chodzi o sprawność ogólną i zakres mobilności. Wówczas dużą uwagę poświęcamy na rozgrzewkę i przygotowanie ciała do treningu, nauczanie zasad ćwiczeń i ich techniki, zwiększaniu zakresów ruchów i usuwaniu ograniczeń ruchowych.

Zajęcia prowadzone są dla osób w niemal każdym wieku. Najmłodsza uczestniczka przychodząca z tatą ma lat 9, a najstarszy uczestnik treningów miał lat 58.

Nie zawsze skupiam się na treningu sportów walki. Dużą uwagę poświęcam na poprawę bazy sprawności motorycznej. Na treningach zajmujemy się koordynacją, siłą, sprawnością, podstawami akrobatyki, mobilnością. Usuwamy dysfunkcje związane z trybem pracy, szczególnie pracy siedzącej. Tryb takiej pracy, plus jazda samochodem, a dodatkowo siedzenie w każdym możliwym miejscu skutkuje zaburzeniem układu ruchu, sztywnością i bolesnością szczególnie w rejonie pleców. Wychodzę z założenia, że zdrowie i sprawność na całe życie jest najważniejsza. Dlatego skupiam swoją uwagę na tych aspektach, które pozwalają to zdrowie utrzymać w jak najlepszym stanie.

Zapraszam – tel. 793 369 573

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *