Mistrzostwa Świata 2009 – Tajlandia

Po raz kolejny zawodnicy naszego Klubu – Paulina Sołtys i Marcin Tomczyk – zakwalifikowali się do reprezentacji Polski, która będzie reprezentowała nasz kraj na MŚ 2009 w Tajlandii.

To oczywiście wielkie wyróżnienie reprezentować nasz kraj i dołożymy wszelkich starań, by wyjazd doszedł do skutku. Ograniczeniem są jednak finanse, gdyż koszty wyjazdu do Korei na MŚ 2008 były pokrywane głównie z prywatnej kieszeni i wciąż są spłacane. Zwracamy się więc do wszystkich osób, które są w stanie pomóc nam po raz kolejny zawalczyć na tej pięknej imprezie. Czasu jest mało, gdyż nie możemy czekać do ostatniej chwili. Jeśli możliwości zdobycia finansów nie będzie, zostaniemy zmuszeni wycofać się z Turnieju wcześniej, by nie blokować innych zawodników z naszych kategorii, którzy mogliby zastąpić nas w tych Mistrzostwach. Wiadomo, że oni również będą musieli rozpocząć ewentualne przygotowania wcześniej i z wyprzedzeniem muszą dowiedzieć się o swoim możliwym starcie.

Zatem jeszcze raz zwracamy się prośbą o pomoc do sympatyków naszego Klubu, do osób, które chciałyby wesprzeć nasz wyjazd marzeń, do kolebki Muay Thai – Tajlandii.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *