Cztery medale Mistrzostw Polski Orientals Rules PZKB

Cztery medale Mistrzostw Polski Orientals Rules PZKB
Mistrzostwa Polski każdy kończy z medalami. Niestety z powodu kontuzji nie pojechali z nami Mateusz Kucharski, Jeremiasz Dunaj i Łukasz Hetman.
🥈🏆Dorian Czechowicz – srebro – przegrywa w finale niejednogłośną decyzją. Co ten chłop zostawił serca w ringu, to aż ciężko uwierzyć, że tyle można cisnąć. Pierwsza walka przed czasem, ale 2 i 3 na wyniszczenie. Tylko sercem. I o to chodzi w sportach walki. Technikę zawsze można poprawić, uczyć si,ę nowych rzeczy, ale jeśli ktoś nie ma serca do walki, to i techniki się nie przydadzą. Gdy mówiłem rodzicom Doriana, że pokazał to, co najważniejsze, to zakręciła mi się łza w oku. Bo taka jest prawda. Pokazał duszę samuraja.
🥈🏆Mateusz Buliński – srebro – niejednogłośnie przegrywa w finale. Jeden z moich mentalnych faworytów.
🥉🏆 Adam Wilewski – brąz – to są dopiero pierwsze walki Adama. Startował kategorię wiekową wyżej, czyli jako senior, a nie junior starszy. Pierwsza walka doprowadzała trenera do wycia, ale w drugiej, z bardzo doświadczonym przeciwnikiem pokazał, że tamta walka to tylko „przypadek”.
🥉🏆 Michał Dyrek – chłop, który doprowadza mnie czasem do szewskiej pasji w ringu. Umiejętności są, poukładanie jest, teraz trzeba sięgać dużo głębiej. Znaleźć w sobie chama i brutala 😉 Druga walka na Mistrzostwach z bardzo doświadczonym rywalem, ale zabrakło ciut wiary w to, że można ta walkę wygrać.
Dla większości to wciąż pierwsze przetarcia ringowe, więc jeszcze mają czas na zdobycie doświadczenia i bardziej powtarzalne, dobre walki.
 
Pomimo, że wiem, że mogło być lepiej, cieszę się tym co jest. Emocje opadły, a z porażek możemy dalej się uczyć. Czasem są one ważniejsze niż wygrana.
 
Skrajnie wykończony po weekendzie
Trener
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *