Battle of Warriors 23.11.2013

Kolejna impreza już za nami. Tym razem gościliśmy w Krakowie, a ponieważ dotarliśmy do domów późno w nocy, to śpieszę, by zdać krótką relację z naszych zmagań.
Z naszego Klubu wystartowało 4 zawodników. Każdy z nich przeszedł odpowiedni tuning, by zmieścił się na ringu, a sam ring, by nie trzeszczał pod naporem ich stóp.Odchudzeni to: Sebastian Waluga, Mateusz Kucharski, Michał Bałdys i Krzysiek Cembrzyński. Na 4 rozegrane pojedynki, 2 wygraliśmy (Krzysiek Cembrzyński, który zakończył walkę przed czasem, lub zakończono mu przed czasem 😉 i Mateusz Kucharski, który po mocnej bitwie wygrał stosunkiem głosów 3:0), jedna została uznana za remisową (Michał Bałdys, który wraca do walk, po ponad rocznej przerwie z powodu złamania szczęki na życiu 😉 ), i jedną przegraliśmy – Sebastian Waluga (zrucanie wagi czasem „zabija”).
Dziękuję zawodnikom za to, że mogłem przeżyć kolejną swoją przygodę, spotkać wspaniałych ludzi i oderwać się od codzienności. Wróciłem zmęczony, stoczyłem wszystkie Wasze walki na ringu z Wami, więc sumarycznie, ja więcej pojedynków stoczyłem, choć nie wymieniłem żadnego ciosu 😉 Dziękuję również za dobre walki, niezależnie od wyniku. Każdy z Was ma dla mnie wielki potencjał.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *